KONST / Litografier / Färglitografi 9603009
*
nr 960 3009
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Mikael Kihlman (f. 1953), 8/190, motivet: 37x29
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:25:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 21:20:49
1
300 kr
8/5 11:13:56
2
150 kr
8/5 11:13:56
1
200 kr (Budbetjänt)
8/5 11:14:05
2
250 kr
8/5 11:14:05
1
300 kr (Budbetjänt)
8/5 17:04:05
1
350 kr
9/5 22:13:55
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:28
-
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01
*
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Läs om budbetjänten
nr 960 3009
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Mikael Kihlman (f. 1953), 8/190, motivet: 37x29
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/5 21:20:49 | 1 | 300 kr |
8/5 11:13:56 | 2 | 150 kr |
8/5 11:13:56 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
8/5 11:14:05 | 2 | 250 kr |
8/5 11:14:05 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
8/5 17:04:05 | 1 | 350 kr |
9/5 22:13:55 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:28 -
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01